aboutus

Haining Bangte New Material Co., Ltd.

şirketPics.title şirketPics.title şirketPics.title şirketPics.title
1 2 3 4
İş türü: Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Doğu Asya
Afrika
Markalar: BONTP
Yıllık satış: $1,000,000-$5,000,000
Yıl kurulan: 2016
İhracat p.c: 60% - 70%
Hakkımızda
Giriş

Haining Bangte New Material Co., Ltd, Çin'in Zhejiang Eyaleti, Çözgü Örme Endüstri Parkı'nda mükemmel çevre ve rahat ulaşım ile yer alan bir plastik kuruluştur.

Firmamız her türlü plastik ürünlerin araştırma, üretim ve satışına odaklanmaktadır.ISO9001 kalite yönetim sistemi tarafından onaylanmış eksiksiz ve bilimsel kalite yönetim sistemi ile ürün kalitemiz garanti edilmektedir.Şirketin bütünlüğü, gücü ve ürün kalitesi endüstri tarafından kabul edilmiştir.Başlıca ürünlerimiz arasında branda malzemeleri, PVC bıçak kaplı branda, PVC lamine branda, PVC ağ, yumuşak tavan filmi, fonksiyonel kumaşlar, bagaj, çadır vb.Şirketin ürünleri ağırlıklı olarak inşaat, dijital mürekkep püskürtmeli, çadır, şişme, çanta vb.

Yenilik, girişimci, önce kalite, önce müşteri, her Bangte personeli her zaman bu felsefeye bağlı kalmıştır.Şirket, çevre dostu plastik ürünler alanında dünyanın önde gelen ürün ve hizmet sağlayıcısı olmaya çalışmaktadır!

Haining Bangte New Materials Co., Ltd. ile ziyaret etmek, rehberlik etmek ve iş görüşmeleri yapmak için yeni ve eski müşterilere hoş geldiniz.

Hizmet

1. Bazı ürünler hakkında yeni fikirleri olan herhangi bir müşteri için, bize bildirin, fikrinize göre ürünlerin benzersiz bir tasarımını sağlayabiliriz!

2. Bize bazı ürünlerin numunelerini gönderen müşteriler için, numunelere dayalı olarak daha iyilerini tasarlayıp geliştireceğiz!

3. Her müşteri için ürünleri için en iyi makineyi seçeceğiz!

4. Herhangi bir müşterinin tasarımına göre onlar için plan yapabiliriz.

Ekibimiz

Haining Bangte New Material Co., Ltd, Çin'in Zhejiang Eyaleti, Çözgü Örme Endüstri Parkı'nda mükemmel çevre ve rahat ulaşım ile yer alan bir plastik kuruluştur.

Firmamız her türlü plastik ürünlerin araştırma, üretim ve satışına odaklanmaktadır.ISO9001 kalite yönetim sistemi tarafından onaylanmış eksiksiz ve bilimsel kalite yönetim sistemi ile ürün kalitemiz garanti edilmektedir.Şirketin bütünlüğü, gücü ve ürün kalitesi endüstri tarafından kabul edilmiştir.

İletişim bilgileri